گروه طراحی وب سایت لند پلاس

websiteland

Web Design & Development

پس از طراحی سایت یا طراحی فروشگاه آنلاین به منظور کارایی بیشتر نیاز است سرعت بارگذاری صفحات سنجیده شود ، ابزار های زیادی وجود دارند که می توانند در ارزیابی عملکرد سرعت سایت به شما کمک کنند. در اینجا بهترین گزینه ها را ارائه می دهیم :

ارزیابی سرعت سایت

Web Page Test
با استفاده از این ابزار می توانید جایگاهی را انتخاب کنید تا وب سایتتان از آنجا بار گزاری شود. به این ترتیب می توانید سرعت سایت تان را برای دستگاه ها و مکان های مختلف بهینه سازی کنید.
Page Speed Insights
این ابزار رایگان به این خاطر شناخته شده است که در مورد زمان بارگذاری، اطلاعاتی ارائه می دهد. از CSS و تصاویر گرفته تا پلاگین ها و کَش (caching) مرورگر ها. Page Speed Insights مهترین عواملی را تجزیه و تجلیل می کند، که می تواند زمان بار گزاری را هم در وب سایت های دسک تاپ و هم در وب سایت های موبایل طولانی کند.
Pingdom Website Speed Test
ابزار دیگری که در مورد سرعت سایت بازخورد می دهد Pingdom Website Speed Test است. نمودار های این ابزار خیلی سریع نشان می دهد که کدام فایل ها عملکرد را کاهش می دهند. همچنین ” Performance Tips” همراه با اطلاعات مربوطه ارائه می دهد.
OnCrawl
این crawler، در کنار قابلیت های دیگری که دارد، سرعت صفحه را نیز ارزیابی می کند. می توانید کاملا روشن و واضح ، عملکرد زمان بار گزاری را به وسیلۀ page depth، weight distribution تان ببینید و همراه با جزئیات کامل متوجه شوید کدام URL زمان بارگذاری را کاهش می دهد. می توانید ۳۰ روز هم به صورت آزمایشی از این ابزار استفاده کنید.

ارزیابی سرعت سایت