گروه طراحی وب سایت لند پلاس

websiteland

Web Design & Development

بسیاری از صاحبان مشاغل به منظور افزایش فروش محصولات و خدمات خود اقدام به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می کنند. برخی پس از مراجعه به شرکت طراح سایت، این توقع را از سایت دارند که به سرعت در تجارت آنها تحولی چشم گیر ایجاد نماید و موجب افزایش فروش آنها گردد ، موفقیت در کسب درآمد اینترنتی مستلزم صرف زمان و انرژی در جهت صحیح می باشد. از اصلی ترین چالش های یک طراح سایت، انتظارات عجیب برخی از متقاضیان در خصوص نحوه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و عدم توجه آنها به نظرات کارشناسان این حرفه می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

ساختار و قالب سایت فروشگاه اینترنتی : قالب و ساختار سایت فروشگاه اینترنتی برای فروشگاه های کوچک و بزرگ معمولاً متحد الشکل بوده و تمرکز اصلی آن ، معرفی محصول و خدمت می باشد. برخی از فروشگاه ها طراحی ایده ساده ای دارند وبرخی تعداد زیادی پنجره و المان، با اینحال تمرکز همه آنها ، معرفی محصول و خدمت می باشد. برای فروش محصولات ارزان قیمت، طراحی شلوغ و برای محصولات گران قیمت، طراحی سایت فروشگاه ساده پیشنهاد می گردد.
بررسی بازار قبل از طراحی سایت فروشگاه آنلاین : قبل از اقدام به راه اندازی فروشگاه، طراحی فروشگاه آنلاین دیگر شرکتها را مشاهده نمائید. این کار می تواند ایده های خوبی در مورد طراحی فروشگاه به شما بدهد. با یک جستجوی ساده در وب سایت گوگل می توانید سایت ها و فروشگاه شرکتهای همکار را یافته و از نحوه نمایش محصولات آنها و جایگاه آنها در موتورهای جستجو اطلاعات خوبی بدست آورد.
نوشتن شرح محصولات : توضیحات و نحوه نمایش خدمات و محصولات ، بخشی مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. نوشتن اطلاعات مفید و جلب توجه بازدیدکنندگان، موجب موفقیت یک فروشگاه و در نهایت فروش محصول یا خدمت می گردد.
در انتخاب تصویر محصول بسیار دقت کنید و بهترین و با کیفیت ترین عکس ها را در صفحه محصول قرار دهید. قرار دادن عکسهایی از زوایای مختلف می تواند در انتخاب و قدرت تصمیم گیری مشتری کمک کند.
بروز رسانی اطلاعات و قیمت محصولات : همیشه اطلاعات مربوط به محصول و قیمت آنها را به روز نمائید. چراکه معمولاً افراد قبل از خرید در وب سایت های دیگر نیز اطلاعات و قیمت محصوا مورد نظر خود را چک می کنند. بروزرسانی قیمت محصولات موجب اعتماد بیشتر مشتری به فروشگاه آنلاین شما می گردد.
با مشتریان فروشگاه آنلاین خود در ارتباط باشید : مراحل خرید مشتری خود را تا زمان تحویل محصول پیگیری نمائید. این کار موجب جلب اعتماد مشتری و فروشهای دیگر می گردد. مشتریان خود را از محصولات جدید و تخفیف های ویژه فروشگاه آنلاین خود مطلع سازید. خریداران قبلی محصولات شما، بهترین مشتریان شما در آینده هستند.
روشهای مختلف پرداخت و ارسال برای مشتریان فروشگاه اینترنتی فراهم آورید : با ارائه روشهای مختلف پرداخت در طراحی فروشگاه اینترنتی خود، امکان فروش محصولات خود را بالا ببرید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی