گروه طراحی وب سایت لند پلاس

websiteland

Web Design & Development

اکثر بنگاه های کسب‌ و کار، هزینه و وقت فراوانی را جهت ساخت وب سایتی می کنند که این قابلیت را داشته باشد که یک بازدیدکننده را به مشتری تبدیل و وی را مجاب به خرید محصول و خدمت کند. امروزه صاحبان مشاغل هزینه های فراوانی را صرف بازاریابی اینترنتی می کنند، لذا شما نیز باید تلاش کنید تا با طراحی سایت حرفه ای، مشتریان متقاضی بازار خود را جذب نموده و نتایج مثبتی را در بازاریابی اینترنتی کسب کنید.

بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت در صورتی که سایت یا فروشگاه اینترنتی شما بازدیدکننده نداشته باشد و یا در جستجوگرهای اینترنتی نظیر گوگل و یاهو نمایش داده نشود چه؟ این اتفاقی است که برای اغلب شرکت هایی که از مشاورین خوبی در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بهره نمی برند رخ می دهد که نه تنها آزار دهنده می باشد بلکه موجب از دست رفتن بخش قابل توجهی از سرمایه شرکت می گردد. برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه و عدم بروز این مسائل، در مطلب پیش رو با اشاره به نکاتی مهم در طراحی وب سایت، شما را قادر می سازد تا نتایج بهتری در بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از فروشگاه اینترنتی خود بدست آورید. این نکات موجب افزایش تعداد بازدیدکنندگان از سایت، افزایش و ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجوگر مانند گوگل و درنتیجه کسب درآمد های بیشتر و رونق کسب وکار شما می گردد.
بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر یا سئو : بی تردید سئو سایت برای موتورهای جستجو موثرترین شیوه و نخستین گام جهت کسب نتیجه بهتر در گوگل است. این مسئله که وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما برای جستجوگرهای اینترنتی بهینه سازی شده باشد مهمترین گام در راستای افزایش کسب درآمد اینترنتی می باشد. چراکه بدون مهندسی سئو ، رقابت با سایتهای پربازدید، قدیمی در جستجوگرها اگر نگوییم ناممکن است، باید گفت که بسیار سخت و دشوار خواهد بود و شانس موفقیت شما را در کسب درآمد اینترنتی به شدت کاهش خواهد داد.
فایل Robots.txt: موتورهای جستجوگر در زمان پایش یک وب سایت ، ابتدا فایل Robots.txt را بررسی می کنند. این فایل تعیین می کند که این موتورهای جستجوگر یه بخش هایی از سایت را پایش و ایندکس نماید.
نقشه سایت : از دیگر فایل هایی است که جستجوگرهای اینترنتی بمنظور ایندکس نمودن محتوای وب سایت بهره می برند نقشه سایت که از بخشهای مهم در طراحی سایت می باشد، با مشخص نمودن پیوندهای صحیح، به ایندکس شدن محتوا در موتوهای جستجو و ارتقاء سئوی سایت سرعت می بخشد.

بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت